Polévka, která pomáhá v Brandýse I.

28.11.2019

Vážení zákazníci,

chtěli bychom poděkovat všem, kteří jste nás navštívili v sobotu 23. listopadu 2019 v degustačním areálu Sběrky na první charitativní akci v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi. Polévka, která pomáhá tentokrát byla celá vařena pro nemocnou Terezku a moc se vydařila. Prodejem 420 litrů polévky se vybralo do dnešního dne 82.200,-Kč. Přišlo vás opravdu velké množství, které nás příjemně překvapilo. Ačkoliv jsme s kamarády navařili podle nás těch polévek až moc, bylo v půl druhé vyprodáno a na spoustu zájemců se nedostalo..za což se moc omlouváme.

Vládla velice příjemná atmosféra. Organizace Polévka, která pomáhá - jež sídlí v Táboře a již pět let vaří pro dobrou věc, u nás při prvním ročníku překonala rekord ve vybrané částce! Byli v opravdovém šoku a vzkazují všem, že jste nejlepší!

Do konce letošního roku ještě běží sbírka, je otevřený transparentní účet, který najdete zde .

U nás ve Vinotéce u zámku a v kavárně Dvě vrány jsou umístěné do konce letošního roku zapečetěné kasičky, kam je možné také přispět. Kasičky budou rozpečetěny na Městském úřadě v pátek 3. ledna 2020 a následně budou všechny finance použity na Terezčin bezpečný pokoj, především na postel se zábranou, monitor dechu atd. Prostě vše, aby mohla mít své bezpečné místo doma, u rodiny.

Jelikož se nám všem tako akce moc líbila, rozhodli jsme se o uspořádání druhého ročníku v sobotu 28. listopadu 2020! Pokud byste měl někdo nápad, komu by mohly vybrané peníze pomocí, pošlete nám ho!

Polévka je prostě grunt!

Kolektiv Vinotéky u zámku.