Mladá vína Lahofer + provozní informace

27.10.2020

Vážení zákazníci,

je to tu, Mladý a Mladá od Lahofera jsou v prodeji! Jsou to vína, která vždy ochutnáváme s velkým napětím - abychom je měli v prodeji v dostatečném množství, musíme je objednat ještě před sklizní v polovině prázdnin, v době, kdy je úspěšné vinobraní a kvalita hroznů ještě velkým otazníkem. Jsou vyrobena pouze podle objednávek v omezeném množství. U Lahofera se sice nebojíme, ještě se nestalo, že by nás zklamali, ale přeci jen... jsme napjatí, jak to dopadlo. A opět, stejně jako v minulých letech, musíme s radostí napsat, že vína jsou výborná!! Ten, kdo má rád mladá svěží aromatická vína, bude velmi spokojen. Nám naprosto spolehlivě rozjasnila dnešní trochu pošmourný (nejem díky počasí) den... Mladý je cuvée Muškátu moravského a Mülleru Thurgau, v jeho výrazné "slinosbíhavé" vůni se mísí intenzivní muškátové tóny, grep, nektarinka. A chuť dokonale navazuje na to, co slibuje vůně - je šťavnatá, výborně sladěný zbytkový cukr s pikantní kyselinkou, krásná aromatika, svěžest podtržená velmi jemným perlením. Mladá je letos z odrůdy Svatovavřinecké, její vůně nabízí jahody se smetanou, v chuti byste díky pikantní kyselince nehádali 38 g zbytkového cukru, výborné...  Můžete zakoupit i jako zvýhodněný set, nabidka je zde...

Ještě k provozu ve vinotéce - dle nařízených omezení musíme zavírat v 20,00 a v neděli nesmíme otevřít vůbec. Poprvé za 18 let... Zjišťujeme, jestli alespoň smíme vydávat internetové objednávky - sledujte náš FB a stránky (v nejhorším volejte, ale občas teď telefony nestíháme). 

Na závěr důležitá informace - snažíme se v tyto dny u nás ve vinotéce vzájemně mezi sebou nepřicházet do kontaku (aby nebyl provoz vinotéky zastaven, pokud by někdo z nás musel do karantény nebo onemocněl), takže provoz zajišťuje obvykle pouze jeden z nás. Je proto možné, že vyřízení Vaší objednávky bude trvat o něco déle, a možná budete chvilku čekat před vinotékou, protože od středy 28. 10. poprosíme zákazniky, aby byli ve vinotéce max. dva najednou. V našich malých prostorách tak bude nakupování pro všechny příjemnější. Moc děkujeme za pochopení!

Dne 28. 10. (státní svátek) máme otevřeno 9-12,30 a 13 - 20,00 hod.

Krásné dny přeje kolektiv Vinotéky u zámku.

Vinotéka u zámku
I. Olbrachta 265
25001 Brandýs n. L.
tel. 326 907 967