Sběrky

Náš degustační prostor se nachází v historickém centru Brandýsa nad Labem, přímo nad Katovnou, v ulici S.K. Neumanna 1978, v místě kde od poválečných do nedávných let bývaly Sběrné suroviny. Dlouho jsme uvažovali nad názvem, padalo hodně návrhů, jenže tomuto místu říkáme již pár let "Sběrky" a máme to tak zažité, že prostě Sběrky zůstanou Sběrkami:)

Před válkou zde stály hospodářské budovy, hospoda, jezdily tudy koňské povozy směrem k zámku. Sběrna surovin fungovala po válce, ale posledních pár let byla již zrušená. My objekt pořídili ve chvíli, kdy jsme sháněli místo na skladování vína a od první chvíle se nám zde zalíbilo. Rekonstrukce celého areálu se trochu protáhla, postupně se měnil náš záměr a nakonec jsme tu vybudovali místo, kde chceme pořádat pravidelné ochutnávky vína, destilátů a dobrého jídla.

Slavnostně areál otevíráme 4. a 5.května 2019, následovat budou další řízené i neřízené ochutnávky, tématické večery, občas bychom chtěli udělat dopolední brunch a tak dále...

Nemáme pravidelnou otevírací dobu, o akcích budeme pravidelně informovat, nejaktuálnější informace najdete na FB profilu :