Beaujolais Nouveau 2021

16.11.2021

Dovezli jsme právě letošní Beaujolais Nouveau! Prodávat se smí od čtvrtka 18. 11., takže objednávky na osobní vyzvednutí budou připraveny až na tento den. Také objednávky s rozvozem po okolí, které zavážíme my, budeme doručovat ve čtvrtek. Ostatní zásilky, které zasíláme Messengerem budou doručovány takto: při objednání dnes (úterý) do 17 hodin od nás odejdou ve čtvrtek (ve středu je svátek, my máme sice otevřeno, ale dopravci odpočívají...) s doručením v pátek 19.11. Později přijaté objednávky budou expedovány v pátek, a doručeny v pondělí 22. 11. Zásilky nad 1500,- Kč doručujeme s dopravným zdarma, nižší za 149,- Kč.

Sami ještě nemáme ochutnáno, takže vám v tuto chvíli nemůžeme jednotlivá vína popsat, ale dovážíme vinařství Loron již třináctým rokem a nikdy nás nezklamalo. Samo vinařství je s letošním ročníkem velice spokojeno, mají však díky jarním mrazům nižší výnos, což se bohužel odrazilo v o něco vyšších cenách.

Vynechali jsme letos jejich základní Beaujolais Nouveau, které už bylo téměř za stejnou cenu, jako vyšší řada Beaujolais Village Nouveau. A také Macon Village Nouveau (bílé Beaujolais), kde už se nám cena zdála příliš vysoká...

Letošní nabídku naleznete zde...