Lahofer Mladý a Mladá

26.10.2017

Jako každý rok nám před koncem měsíce října, přijelo z vinařství Lahofer a Hanzel několik mladých vín. U našich zákazníků to jsou velmi oblíbená vína Mladý a Mladá, Martin bílý a růžový. Jedná se o vína šťavnatá, mladá, aromatická a mají zbytkový cukr, což je s pikantní kyselinkou moc příjemné. Mladý je letos opět vyroben z odrůd Muškát moravský a Müller Thurgau, Mladá ze Svatovavřineckého. U obou dosáhly hrozny hodnot přívlastkového vína, nejsou tedy doslazovaná. Bílý Martin je letos cuvée Veltlínského červeného raného a Hibernalu, růžový Martin z Modrého Portugalu. Celkově všechna čtyři mladá vína hodnotíme jako velmi povedená. Minulý rok byla rychle vyprodaná, tak jsme se letos pojistili a objednali jich dostatečnou zásobu již v červenci:).

I letos na objednávky minimálně šesti kusů vín mladého Lahoferu a více (možno namíchat Mladý a Mladá) vám poskytneme následující slevy:

-10% ze základní ceny při hotovostní platbě

-7% ze základní ceny při platbě kreditní kartou.

Tuto slevu vám odečteme až při vlastním nákupu, v e-shopu se nezobrazuje! Doporučujeme objednávání přes náš e-shop, víno tak budete mít rychleji připravené k vyzvednutí ve vinotéce nebo ho doručíme obratem k vám domů (u objednávek nad 1.500,-Kč je dopravné zdarma po celé ČR).

Mladá vína najdete zde.

Na 11.11. od 11.00 hodin plánujeme oblíbenou Svatomartinskou ochutnávku Svatomartinských (ta jsou licenčně chráněna, označena logem Svatomartinské a jejich prodej a rozlévání je možné až od 11.11.) a dalších mladých vín před naší vinotékou. Takže se můžete těšit na spoustu nových vín, příjemnou atmosféru a dobrůtky k vínu.

Ještě jedna informace nakonec - 28.října, v Den vzniku samostatného československého státu, máme po celý den otevřeno od 9 do 21 hodin, mimo polední přestávku 12.30-13.00 hodin.