Beaujolais Nouveau

13.11.2017

Ve čtvrtek 16.listopadu 2017 se slaví další významný vinařský svátek! Slavnostní otevírání mladého Beaujolais Nouveau z francouzského Burgundska každoročně připadá na třetí čtvrtek v měsíci listopadu. Připravili jsme pro vás letos v nabídce osm osvědčených druhů Beaujolais. Tradičně nejoblíbenější nefiltrované, klasické Beaujolais Villages, osvěžující Beaujolais Nouveau rosé, bílé Macon Villages a netradiční Beaujolais Villages - Vin Nature - vyrobené bez použití síry. Letošní vína vypadají slibně!

Ve vinotéce bude během celého dne připraven výběr vín k ochutnání s malým občerstvením, takže jste srdečně zváni. A můžete tak sami posoudit jak se jejich vína v letošním roce povedla.

I letos na objednávky minimálně šesti kusů Beaujolais Nouveau (možno namíchat více druhů) vám poskytneme následující zvýhodněné slevy:

-10% ze základní ceny při hotovostní platbě

-7% ze základní ceny při platbě kreditní kartou.

Tuto slevu vám odečteme až při vlastním nákupu, v e-shopu se nezobrazuje! Doporučujeme objednávání přes náš e-shop, víno tak budete mít rychleji připravené k vyzvednutí ve vinotéce nebo ho doručíme obratem k vám domů (u objednávek nad 1.500,-Kč je dopravné zdarma po celé ČR).

Letošní nabídku Beaujolais Nouveau najdete zde: