Pozvánka na ochutnávku ve Sběrkách

18.04.2019

Degustace je oba dny 4. a 5. května plně obsazená! Děkujeme za pochopení.

 

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás pozvat na slavnostní otevření nového degustačního prostoru, který jsme konečně dorekonstruovali, dovybavili a zkolaudovali, abychom si ho mohli začít společně užívat.

Bránu otevřeme v neděli 5. května 2019 od 14.00 do 20.00 hodin a připravíme na ten den ochutnávku několika zajímavých vín. Bude se jednat o 12 vzorků z vinařství Hanzel, Mlýnek, Škrobák, Popice, Waldberg, Cignomoro, Odfjell Vineyards, Fondazione Edmund Mach, Adrechois a Domaine Bassac. Ochutnávka tentokrát nebude řízená - v uvedené době můžete ochutnat všech dvanáct degustačních vzorků, Cena ochutnávky je 200,-Kč, včetně našeho domácího pečiva. Pro vaše děti (vstup mají zdarma) připravíme ochutnávku domácích limonád. Zárověň bude možno si zakoupit různé dobroty z naší kuchyně - francouzské Quiche, bagety, bagely, paštiky, malé tapas mističky a sýrová prkénka, sladké koláče, k nim dobrou kávu...

Kapacita nádvoří je dostatečná, ale zároveň omezená, proto je potřeba si udělat rezervaci co nejdříve mailem na objednavky@vinotekauzamku.cz, nebo telefonicky na tel.: 326 907 967, a vstupenky pak vyzvednout u nás ve vinotéce do 30. dubna 2019. Poté nabídneme volná místa náhradníkům.

Náš degustační prostor se nachází v historickém centru Brandýsa nad Labem, přímo nad Katovnou, v ulici S.K. Neumanna 1978, v místě kde od poválečných do nedávných let bývaly Sběrné suroviny. Dlouho jsme uvažovali nad názvem, padalo hodně návrhů, jenže tomuto místu říkáme již pár let "Sběrky" a máme to tak zažité, že prostě Sběrky zůstanou Sběrkami:)

Budeme se těšit na vaši návštěvu a doufáme, že se vám u nás bude líbit.

P.S. Objednali jsme krásné počasí, snad to vyjde!